توسعه تاب آوری اجتماعی – اقتصادی

توسعه تاب آوری اجتماعی – اقتصادی

استعدادیابی ، آموزش و توانمندسازی، مشاوره کارآفرینی و کسب و کار، بازاریابی و توسعه فروش محصولات

استعدادیابی و اشتغال

استعدادیابی و آموزش

نمایش تبلیغاتی محصولات


خدمات مشاوره آنلاین :

مشاوره آنلاین در زمینه های بسیاری نظیر مشاوره فردی ، مشکلات فردی و ارتباطی و همچنین مشاوره شغلی آنلاین و مشاوره تحصیلی آنلاین و به عبارتی کلی تر برای داشتن خانواده سالم و…. فعالیت می کند .

مشاوره آنلاین در زمینه های بسیاری نظیر مشاوره فردی ، مشکلات فردی و ارتباطی و همچنین مشاوره شغلی آنلاین و مشاوره تحصیلی آنلاین و به عبارتی کلی تر برای داشتن خانواده سالم و…. فعالیت می کند .

هر فردی زمانی که با هرگونه مشکلات فردی رو به رو می شود و توانایی تصمیم گیری درست را ازدست می دهد بهترین راه حل مشورت کردن با یک روانشناس و متخصص آنلاین به صورت مشاوره آنلاین و یا دیگر موارد می باشد .

  در حوزه هدایت شغلی (استعدادیابی و اشتغال):

  زیرساخت و تجهیزات لازم توسط این شرکت تامین میگردد تا با همکاری و مشارکت معاونتهای اداره از کارآفرینان ، کارجویان ، شاغلان ، فارغ التصیلان و محصلان و خانواده های تحت پوشش استعدادیابی شده و بر اساس نیاز و علایق و تواناییهای فرد نسبت به هدایت شغلی (کارافرینی، کاریابی و اشتغال) افراد اقدام گردد که بتوانند بصورت اصولی ضمن کسب مهارتهای لازمه ایجاد کارآفرینی و توسعه کسب وکار ، به اشتغال و خودکفایی دست یابند.

  هزینه های استعدادیابی و هدایت شغلی افراد توافقی بوده و درصورت اشتغال و رضایتمندی دریافت خواهد شد.

  • نوآوری بودن داشتن - 50%

  نحوه انجام کار:

  • کارکنان و کارشناسان

   • نوآوری بودن داشتن - 80%

   حوزه توانمندسازی (استعدادیابی و آموزش)

   کل مطالب دوره طراحی و تولید محتوای الکترونیکی شده و بصورت ترکیبی از فایلهای word و pdf  و فایل های صوتی و فایل های مالتی مدیا و به شکل انیمیشن و فیلم در سامانه اینترنتی بارگذاری می گردد و با ارائه تقویم آموزشی از طریق سامان آموزشهای الکترونیکی هر ماه حداقل یک دوره بصورت آفلاین در اختیار علاقمندان قرار میگیرد تا بتوانند بصورت آفلاین آموزش دیده و در آزمون ارزشیابی مربوطه شرکت نمایند و در صورت عدم قبولی اولیه, در جلسه وبیناری که بصورت آنلاین برگزار میگردد در تعامل با استاد دوره، به ارائه پرسش و پاسخ بپردازند و پس از شرکت در جلسات حضوری ، کارگاهی ، کارآموزی و بازآموزی (درصورت نیاز) در آزمونهای پایان دوره مربوطه شرکت نموده و گواهی دوره را اخذ نمایند.

    

   هر دوره حدود ۱۰ ساعت آموزش آنلاین (وبیناری) و  ۳۰ ساعت آموزش حضوری (کلاسی) و ۹۰ ساعت آموزش غیرحضوری (مجازی) و در صورت انجام پروژه عملی (کارگاهی) بصورت توافقی برگزار خواهد شد.

    

   از آنجاکه محتوای دوره های آموزشی مطابق استاندارد میباشد ، بنابراین هزینه های آموزش توافقی بوده و درصورت قبولی و رضایتمندی از برگزاری دوره دریافت خواهد شد.

   نحوه انجام کار:

   • کارکنان و کارشناسان و مشاوران و ذینفعان و اعضای محترم خانواده آنها با معرفی طرف اول نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام و کدرهگیری دریافت نموده و خواهند توانست از دوره های آموزشی و خدمات و تسهیلات قابل ارائه سامانه بهره مند گردند.
   • تخفیفات مورد توافق به هزینه های خدمات ارائه شده بر اساس تعرفه های سازمانهای متولی خواهد بود که بصورت خدمات و تسهیلات ویژه در اختیار ذینفعان قرار داده خواهد شد.
   • شرکت در آزمون تعیین سطح برای تعیین مبلغ اعتبار داخلی و نیز داشتن کارت عضویت جهت دریافت اعتبار تخصیص یافته از طریق سیستم برای هر کاربر الزامی می باشد.

    راه اندازي نمایشگاه مجازی محصوات:

    با ایجاد نمایشگاه و فروشگاه های مجازی و واقعی برای محصولات تولیدی و آموزش و مشاوره در ایجاد شناسنامه و تولید محتوای خدمات ارایه شده نسبت به معرفی خدمات و بازاریابی و فروش محصولات اقدام می گردد.

    طراحي ، نصب و راه اندازي وب سایت فروش محصوات ( نمایش بنرهای تبلیغاتی , اخبار و فروش محصولات (کالا و خدمات)و..)

    • نوآوری بودن داشتن - 70%

    نحوه انجام کار:

    خدمات مربوط به سایت از طرف پیمانکار بصورت رایگان انجام خواهد پذیرفت که در قبال آن میتواند تا ۲۵ درصد بصورت رایگان از خدمات قابل ارائه طرف اول و ذیتفعان (فروشندگان) بشرح زیر استفاده نماید:

    • فضاهای فیزیکی و مجازی نمایشگاههایی که در راستای حمایت از طرحهای خوکفایی برگزار خواهد نمود.
    • سود حاصله از خدماتی که توسط ذینفعان سایت بدست خواهد آمد.

     

    تبصره یک : جهت توانمندسازی همه ذیتفعان سایت خدمات آموزشی ( حضوری و خیر حضوری ) ارائه خواهد شد که ذی نفعان مکلف خواهند بود بطور متوسط روزانه یک ساعت در آموزش های پیشنهاد شده شرکت نمایند (ماهانه ۲۵ ساعت).

     

    هزینه آموزش بطور متوسط برای هر نفر ساعت مبلغ ۵۰۰۰ تومان (پنج هزار تومان) برای سال اول و با افزایش ۲۰ در صد به ازای هر سال برای سالهای بعدی تعیین میگردد که از طرف کارفرما پرداخت خواهد شد. (اما در صورتیکه ذینعان از حضور در آموزشهای ارائه شده غیبت نمایند , شخصا موظف به جبران هزینه های مربوطه خواهند شد.)

     

    تبصره چهار :  در صورت توسعه و ایجاد درآمد و جلب مشارکت حضور مددجویان در فعالیتهای سایت , بخشی از در آمد حاصله از سایت با توافق طرفین جهت حمایت از نهضت خیرین اجتماعی مصرف خواهد شد. (با تشخیص کارفرما)

      

     بدون دیدگاه

     ارسال دیدگاه