navaco

ساختار سازمانی شرکت ناواکو؟

ساختار سازمانی شرکت ناواکو؟

ساختار سازمانی شرکت
شناسنامه مشاغل معاونت تولید، توسعه و نگهداری نرم افزار
شناسنامه مشاغل معاونت فنی و پشتیبانی
شناسنامه مشاغل معاونت پرداخت
شناسنامه مشاغل واحدهای ستادی

شرکت ناواکو که ۱۰۰% سهام آن متعلق به بانک مسکن است

در سال ۱۳۵۵ تاسیس گردید و در سال ۱۳۸۷ با تغییر حوزه فعالیت شرکت به فناوری اطلاعات، به صورت تخصصی در این عرصه فعال شده و نهایتا در سال ۱۳۹۱ به شرکت فناوری اطلاعات ناواکو تغییر نام یافت. این شرکت به مدد متخصصین خود توانسته است در زمینه­های نصب و راه­اندازی سامانه­های بانکی، مشاوره و اجرای طرح­های امنیتی شبکه و نرم­افزاری، طراحی و پرداختها و ارائه راه حل­های جامع بانکداری الکترونیکی و سنتی به فعالیت بپردازد.

لیست استاندارد شغل (شناسنامه مشاغل) ناواکو

لیست استاندارد شغل (شناسنامه مشاغل) ناواکو

فرم استاندارد شغل (شناسنامه مشاغل) ناواکو

فرم استاندارد شغل (شناسنامه مشاغل) ناواکو

حتما راهنماى انجام آزمون را مطالعه نمایید. سپس دکمه شروع ارزیابی را بزنید

براى انجام آزمون بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه زمان لازم دارید. هنگام زدن تست خود را در یک محیط خاص (کار، منزل، مدرسه، دانشگاه، اجتماع) بررسى نمایید، تا نتیجه دقیقترى بگیرید. زمانى آزمون را انجام دهید که تمرکز کافى دارید. حدالمقدور از دکمه Back گوشى یا مرورگر استفاده نکنید و از آزمون خارج نشوید. آزمون شامل ۳۰ صفحه است. در هر صفحه ۴ خصوصیت رفتارى عنوان شده است که لازم است شما ۲ خصوصیت که بیشترین و کمترین تطابق با شما دارد را انتخاب نمایید. بنابراین لازم است در هر صفحه از ۸ دایره، تنها ۱ دایره براى بیشترین و ۱ دایره براى کمترین فعال باشد.

استخراج کاستی ها و نیازهای نیروی انسانی و کمک به گزینش و هدایت درست در استخدام.

در این حوزه استعدادیابی شده و بر اساس نیاز و علایق و تواناییهای فرد ، دوره های آموزشی و توانمند سازی ارائه میشود تا بتوانند بصورت اصولی از مهارتهای کاربردی بهره مند گردند.