دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده
دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده
دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده

دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده مجموعه نهم کاردانش کد۱-۶۱۴۰

آموزش دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده مجموعه نهم کاردانش در آموزشگاه آریاگستر از جمله رشته های دیپلم کامپیوتر  می باشد . دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده بازار کار خوبی داشته و معمولا برنامه نویسان از درآمد بالایی برخوردارند. نیاز جوامع به دنیای دیجیتالی بدون مرز به این شغل باعث شده که افراد زیادی خواهان دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده  باشند . آموزش برنامه نویسی پایگاه داده  نیاز به زمان و تجربه زیادی دارد و بیشتر افراد ترجیح می دهند که به این شغل پردرآمد ورود نکنند. یکی از بهترین راه های آموزش کامپیوتر ، شرکت در دوره های آموزشی می باشد که توسط آموزشگاه های معتبر و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.

آموزشگاه کامپیوتر  آریاگستر یکی از بهترین آموزشگاه ها در این زمینه است که دیپلم کامپیوتر را در کارگاه های مجهز و به صورت عملی برگزار می کند.

در آموزشگاه کامپیوتر  آریاگستر هنرجو ابزارهای مختلف و انواع  مباحث برنامه نویسی  ، شناخت فرایندهای مختلف فرآیند های برنامه نویسی را به صورت کامل و از مبتدی تا حرفه ای از صفر تا صد  دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده  دیده و در پایان دوره به عنوان یک فارغ التحصیل دیپلم کامپیوتر  و با مدرک معتبر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور میتواند وارد بازار کار شود.

همچنین آموزشگاه آریاگستر متعهد می شود که پشتیبانی خود را از هنرجویان تا چندین سال به عمل آورد. این آموزشها توسط مربیان مجرب کامپیوتر صورت خواهد پذیرفت.

 

دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده مجموعه نهم کاردانش 

مهارتهای دیپلم برنامه نویسی پایگاه داده

 (کد رایانه ای دیپلم: ۶۱۴۰)   (مجموعه نهم کاردانش)

عنوان مهارت تعداد واحد
کاربر رایانه ۹
کاربر نرم افزار اداری ۷
شهروند الکترونیکی (ٍE-citizen) ۲
مهارت عمومی برنامه نویسی  ۱۰
کاربر بانک اطلاعاتی SQL Server ۶
 برنامه نویسی windows Application  ۳
برنامه نویسی Web Application ۳
توسعه دهنده وب با Php ۴
برنامه نویسی HTML برای صفحات وب ۵

جمع واحد مهارتی : ۵۵

دیپلم برنامه نویسی پایگاه کاردانش
دیپلم برنامه نویسی پایگاه کاردانش

با سلام

چند دسته متقاضی دریافت دیپلم های شاخه کاردانش آموزش و پرورش هستند.

۱-متقاضیان بازمانده از تحصیل

۲-علاقمندان دریافت دیپلم مجدد یعنی متفاضی که دیپلم دارد اما به هر دلیلی می خواهد دیپلم دوم یا … دریافت کند.

۳-ترک تحصیل ها کسانیکه به هر دلیلی نتوانسته اند در مدارس روزانه تحصیل کنند و امروز تصمیم به دریافت دیپلم دارند.

با سلام

برای اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش متقاضی بایستی دو گروه درسی را پاس کند.

۱-دروس عمومی ۴۲ واحد درسی است.

۲-دروس تخصصی یا مهارتی که بین ۴۶ تا ۵۹ واحد می باشد.

باسلام

پس از گذراندن دوره آموزشی مهارت در هر حرفه مهارت آموز به آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و بایستی در دو مرحله آزمون کتبی تستی با حداقل نمره ۵۰ و آزمون عملی با حداقل نمره ۷۰ موفق به گذراندن آزمون مربوطه شده و گواهینامه مهارت دریافت نماید. تعداد مهارت های هر رشته براساس جدول بالا می باشد.

باسلام

بعد از اخذ گواهینامه های مهارت و ارائه آن به مدارس بزرگسال شبانه و یا مراکز آموزش از راه دور زیر نظر وزارت آموزش و پرورش و گذراندن حداقل ۹۶ واحد درسی موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش در شاخه کاردانش خواهید شد.

 

با سلام

ثبت نام متقاضیان در دروس مهارتی و تخصصی  (آموزشگاههای آزاد ) نیازمند تعیین تکلیف وضعیت سربازی نیست اما جهت ثبت نام در مدارس برای دروس عمومی شرایط نظام وظیفه بایستی مشخص باشد یعنی یا باید دارای معافیت از سربازی ،عدم غیبت و یا کارت پایان خدمت باشید.

باسلام

تمامی دارندگان دیپلم شاخه کاردانش می توانند در ادامه تحصیل با  به سایت سازمان سنجش مراجعه و در زمان مقرر نسبت به دریافت دفترچه کنکور دانشگاههای فنی و حرفه ای ،علمی و کاربردی ،دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

با سلام

بله در سال ۹۷ شرایط حضور دیپلم های شاخه کاردانش و فنی و حرفه ای فراهم گردید که در کنکور سراسری شرکت و در رشته های فنی و مهندسی ،پزشکی و علوم انسانی ادامه تحصیل دهند.اما ما به شما پیشنهاد نمی کنیم به این دلیل که شاخه کاردانش فرصت اشتغال بهتری نسبت شاخه نظری فراهم خواهد کرد.

با سلام

بله ، تمامی اساتید دارای چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

سلام

صد در صد و با قطعیت اعلام میکنیم تمام افرادی که با فریب سریعترین زمان و بدون آزمون سعی به جذب متقاضی اخذ دیپلم می کنند متخلف بوده و صرفا یک فریب برای شماست تنها مرجع رسمی صدور دیپلم وزارت آموزش و پرورش بوده ،و تنها با حضور در آزمون و گذراندن مدت زمان مورد نیاز شما موفق به دریافت دیپلم خواهید شد.

با سلام

بله ، در نزدیکی آموزشگاه خطوط مترو  علی آباد، و استفاده از تاکسی یا اتوبوس به سمت نازی آباد

کلیک کنید برای مسیریابی 

محله های نزدیک ما ( جنوب تهران )

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، یاخچی‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، سیزده آبان، دولت‌آباد ، شهرک رسالت ،فلاح ،ابوذر