دیپلم رسمی

دیپلم رسمی

داشتن مدرک تحصیلی در شرایط فعلی با توجه به ارتقا و رشد سطح تحصیلی جامعه تبدیل به امری لازم و ضروری شده است. اگر در گذشته به دلایلی نتوانسته اید مدرک دیپلم خود را کسب کنید و یا به دنبال مدرک دومی در زمینه تحصیلی دیگری هستید ما به شما پیشنهاد میدهیم مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش خود را در یکی از نمایندگی های فعال در بین آموزشگاه های فنی و حرفه ای بگیرید. آموزشگاه یکی از بهترین آموزشگاه های حسابداری در بین واحدهای آموزشی اخذ دیپلم رسمی و فوری در شرق تهران میباشد. افرادی که بنا به دلایلی موفق نشده‌اند تحصیلات خود را در مقطع دبیرستان یا هنرستان تکمیل کنند می‌توانند در مجموعه مهارتهای تخصصی رشته مورد نظر را گذرانده و در کمترین زمان ممکن دیپلم رسمی خود را دریافت نمایند.

دیپلم رسمی آموزش و پرورش

پیشنهاد آموزشگاه به عنوان واحد برتر آموزش های فنی و حرفه ای استان ، برای تمامی ترک تحصیلی‌ها، دیپلم ردی‌ها و یا کسانی که به دنبال گرفتن مدرک مجدد در رشته دیگری هستند؛ گرفتن مدرک تحصیلی در رشته‌های پرطرفدار دیپلم حسابداری، دیپلم گردشگری، دیپلم مدیریت خانواده، دیپلم تصویرسازی کامپیوتر، دیپلم بورس میباشد.

آموزشگاه فنی حرفه ای هم چنین برای گذراندن دروس عمومی نیز مدارس دولتی، غیردولتی و یا آموزش از راه دور را به کارآموزان معرفی مینماید. متقاضیان دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش تهران می‌توانند برای مشاوره بیشتر با آموزشگاه تماس بگیرند.  شرایط ویژه‌ای را فراهم آورده است تا متقاضیان بتوانند در کنار یادگیری حرفه ای مهارت‌های بازارکار، مدرک تحصیلی خود را نیز دریافت نمایند و سپس بدون محدودیت جهت ادامه تحصیل وارد دانشگاه شوند.

دیپلم رسمی آموزش پرورش

چنانچه متقاضی شاغل باشد و شرایط شرکت در تمامی کلاس‌ها را نداشته باشد میتواند از طرح شاغلین برای شرکت در کلاس‌ها استفاده نماید.

دیپلم رسمی آموزش و پرورش

مراحل کسب دیپلم رسمی آموزش و پرورش

ابتدا متقاضی، با مدارکی شامل کارنامه و آخرین وضعیت تحصیلی خود در آموزشگاه حاضر شده و با توجه به هدفی که دارد با مشاورین صحبت میکند. سپس راه‌های اخذ دیپلم فوری در کوتاه ترین زمان به شما معرفی میگردد.

شرایط کسب مدرک برای افراد مختلف

اگر چنانچه مدرک سیکل ندارید، ابتدا باید در آزمون های مربوطه آموزش و پرورش شرکت نمایید. دارندگان مدرک سیکل یا افرادی که دوره تحصیل خود را به صورت ناقص گذرانده‌‍اند میتوانند با توجه به تعداد واحدهای گذرانده شده، واحدهای جدیدی را اخذ نمایند. اما افرادی که قصد گرفتن مدرک مجدد دارند فقط کافیست واحدهای مهارتی را بگذرانند و واحدهای عمومی از مدرک قبلی تطابق داده میشود.

برای کسب دیپلم رسمی در کوتاهترین زمان نیز میتوانید به طور همزمان با ثبت نام در مدارس بزرگسال و گذراندن واحدهای عمومی دوره خود را سریعتر طی کنید. دارندگان دیپلم در رشته‌های مهارتی میتوانند پس از کسب مدرک خود بدون گذراندن دوره پیش‌دانشگاهی در کنکور شرکت نموده و وارد دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شوند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با واحد مشاوره تماس گرفته و از خدمات آموزشگاه بهره‌مند شوید.


آزمون آنلاین فنی حرفه ای

توضیحات مهم:

  • آزمون آنلاین فنی حرفه ای توسط آموزشگاه حسابداری و آموزشگاه کامپیوتر جهت آشنایی با سوالات تستی و آماده سازی هرچه بهتر و بیشتر کارآموزان طراحی شده است و این امکان برای کارآموزان دیگر آموزشگاه ها نیز فراهم شده است تا بتوانند با نمونه سوالات آزمون انلاین فنی و حرفه ای بیشتر آشنا شده و مدرک خود را دریافت نمایند.
  • مخاطبین عزیز حتما مدنظر داشته باشند که باتوجه به آزمون های متعدد و تعداد سوالات بالا، امکان دارد اشتباهاتی هم در پاسخها باشد اما این موضوع در کل آزمونها بیش از ۵% سهم ندارد. در صورت مشاهده پاسخ اشتباه حتما سوال را به ادمین تلگرام ارسال کنید تا خیلی سریع اصلاح کنیم.
  • شرکت در آزمون های آنلاین این سایت و کسب نمره قبولی، تضمینی برای قبولی شما در آزمون اصلی نیست و ممکن است سوالات طرح شده در آزمون اصلی، زمان آزمون و … تفاوت داشته باشند. آزمون های آنلاین فقط برای آشنایی و آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون اصلی در اختیار شما قرار می گیرند.
  • اگر در برگزاری آزمون مشکل داشتید حتما از آخرین نسخه مرورگر کروم Chrome و یا فایرفاکس Firefox استفاده نمایید. هم چنین دارندگان سیستم عامل ios از آخرین نسخه مرورگر safari استفاده کنند. لازم به ذکر است در هنگام آزمون، فیلترشکن گوشی خود را خاموش نگه دارید.

 

 

آزمون آنلاین در جهت آماده سازی شرکت کنندگان در آزمون فنی و حرفه ای که به صورت تستی با کامپیوتر و یا کتبی برگزار می شود، طراحی شده است. آزمون آنلاین icdl فنی حرفه ای و آزمون آنلاین حسابداری مقدماتی فنی حرفه ای بیشترین مخاطب را در بین کارآموزانی که برای امتحانات سازمان فنی و حرفه ای آماده میشوند، دارند. از این رو عصرنخیگان با هدف آشنایی با مباحث مهم، تمرین و تکرار و یادگیری بیشتر متقاضیان فیلم های آموزش حسابداری، icdl، فتوشاپ و … را به صورت کاملا کاربردی و رایگان در سایت منتشر کرده است. شما عزیزان میتوانید ابتدا فیلم ها را مشاهده کرده و سپس با آمادگی بیستری در آزمون شرکت کنید. در صورتی که در مبحث خاصی مشکل یا ابهامی دارید در قسمت کامنت ها برای ما بنویسید تا فیلم مورد نظر شما را تهیه کنیم.

اگر میخوای در کمترین زمان ممکن و بدون کلاس آزمون icdl بدی و مدرک معتبر بگیری روی دکمه کلیک کن

مدرک ICDL

دوره های پرطرفدار آموزشگاه فنی حرفه ای

دوره حسابداری بازار کار
دوره ICDL

منابع آزمون آنلاین فنی حرفه ای شامل:

? نمونه سوالات فنی حرفه ای
? کتاب نمونه سوالات ICDL درجه دو فنی و حرفه ای
? کتاب نمونه سوالات ICDL درجه یک فنی حرفه ای با جواب
? کتاب نمونه سوالات تستی حسابداری مقدماتی ، حسابداری تکمیلی، رایانه کار حسابداری مالی، حقوق و دستمزد، صنعتی درجه دو ویژه دیپلم کاردانش و فنی و حرفه ای رشته حسابداری، نمونه سوالات کمک حسابدار
? کتاب نمونه سوالات تستی راهنمای عمومی گردشگری، راهنمای طبیعت گردی، راهنمای موزه ، راهنمای محلی ، راهنمای فرهنگی و سلامت ویژه دیپلم کاردانش و فنی و حرفه ای رشته گردشگری
? کتاب نمونه سوالات تستی کاربر رایانه، طراح گرافیک رایانه ای، ایندیزاین، فتوشاپ، کورل، فری هند، ایلاستریتور ویژه دیپلم کاردانش و فنی و حرفه ای رشته تصویرسازی دیجیتالی، دیپلم گرافیک و تصویر سازی رایانه ای
? نمونه سوالات آزمون آنلاین icdl فنی حرفه ای
? نمونه سوالات تستی ویندوز ، ورد ، اینترنت ، اکسل ، پاورپوینت ، اکسس ، مبانی با جواب فنی حرفه ای
? آزمون های تستی و کتبی فنی و حرفه ای در ادوار گذشته
نمونه سوالات آزمون آنلاین حسابداری مقدماتی فنی حرفه ای
نمونه سوالات تستی حسابداری فنی و حرفه ای
نمونه سوالات تستی آرایش و پیرایش زنانه فنی و حرفه ای و آرایش و پیرایش مردانه فنی حرفه ای
نمونه سوالات آنلاین عکاسی فنی و حرفه ای و نمونه سوال عکاسی دیجیتال
نمونه سوالات تستی خیاطی فنی و حرفه ای و آزمون آنلاین خیاطی نازک دوزی
نمونه سوالات اتوکد فنی و حرفه ای و آزمون آنلاین رایگان اتوکد معماری
نمونه سوالات فنی و حرفه ای برق ساختمان و آزمون آنلاین سوالات برق کار ساختمان

آزمون آنلاین چه مزایایی دارد؟

• انتخاب سوالات تستی به صورت رندم توسط سامانه
• مشاهده آمار پاسخ های صحیح، غلط و سوالات بدون پاسخ کاربر
• صدور کارنامه آنلاین با احتساب نمره منفی و بدون احتساب نمره منفی
• استفاده از منابع مختلف و متنوع در بانک سوالات
• به روزرسانی بانک سوالات به صورت هفتگی
• اصلاح سوالات و جواب های غلط در اسرع وقت

نمونه سوال آزمون انلاین فنی حرفه ای

آزمون آنلاین icdl فنی حرفه ای

مقایسه سایت آزمونک فنی حرفه ای با آزمون

آموزشگاه به مدت ۵ سال، پس از برگزاری تمامی دوره های آموزشی در جهت آشنایی کارآموزان با نمونه سوالات سازمان، کارآموزان را ترغیب به شرکت در سایت آزمونک آنلاین فنی حرفه ای میکرد. اما بدلیل عدم دسترسی به ویرایش سوالات و مشکلاتی که وجود داشت، تصمیم گرفتیم به طور مستقل و جداگانه سوالات را طراحی کنیم. از این پس کارآموزان مجموعه می توانند در آزمون سایت شرکت کرده و میزان آمادگی خود را محک بزنند. ضمنا در صورت وجود هرگونه مشکل در سوالات میتوانید با ارسال عکس سوال و جواب غلط به ادمین کانال تلگرام، شاهد اصلاح آن سوال تا ۲۴ ساعت بعد شوید.

  • یکی از تفاوت های سایت آزمونک فنی و حرفه ای با آزمون آنلاین ذکر منبع سوالات است که ما سعی کرده ایم حقوق صاحب اثر را در نظر گرفته و ذکر نماییم.
  • تفاوت بعدی سایت آزمونک با سایت آزمون آنلاین، اعلام نتایج برای سوالات با پاسخ های صحیح ، غلط و یا نزده است که می تواند به صورت نموداری هم مقایسه نمایید.
  • تفاوت بعدی سایت آزمونک با آزمون آنلاین در به روزسانی بانک سوالات است که ما به صورت هفتگی این کار را انجام می دهیم.
null

آزمون آنلاین فنی حرفه ای

آزمون آنلاین فنی حرفه ای یکی از خدمات آموزشگاه فنی حرفه ای است برای کارآموزانی که در هر آموزشگاهی دوره های فنی حرفه ای را آموزش می بینند تا بتوانند راحت تر مدرک فنی و حرفه ای خود را دریافت نمایند.در حال حاضر این آزمون ها برای رشته های کامپیوتر، حسابداری، گردشگری، آرایشگری، پیرایشگری، عکاسی، خیاطی و برق طراحی شده است. مطمئنا بزودی در رشته های دیگر فنی حرفه ای نیز فعالیت خواهیم کرد.

“تا رسیدن به موفقیت کنارتان خواهیم بود “