مشاوره آنلاین/حضوری

مشاوره های توانمندسازی و توسعه:

 

مشاور می تواند بر اساس تخصص خود و در زمینه های مختلف شغلی و تحصیلی و روانشناسی و مشکلات اعتیاد ، اختلافات خانوادگی ، تعارض های زوجین ، روابط میان زن و شوهر ، تربیت فرزند ، روابط میان والد و فرزند ، مشکلات مربوط به نوجوانان ، مسائل و مشکلات جنسی ، به افراد به صورت تاثیر گذار برای درمان اعتیاد ، اختلال های روانی ، افسردگی ، اضطراب و ارتباط و حل اختلاف های خانوادگی ، ارتباط زوجین ، ارتباط با فرزندان و داشتن خانواده سالم کمک نماید. 

 

مشکلات شغلی ، تحصیلی ، خانوادگی  و تعارض ها و اعتباد و اختلاف های خانوادگی ، مشکلات مربوط به کودکان و نوجوانان و یا هرگونه ناراحتی های روحی و روانی و مشکلات رفتاری که زندگی فرد را مختل کرده است نیازمند حل کردن و رفع و بهبود از سوی متخصصان مربوطه هستند . رسیدگی به این مشکلات نقش مهمی در زندگی فرد دارند زیرا اگر نسبت به حل آن اقدام نشود ممکن است شرایط دشوارتری را برای افراد ایجاد کند و به همین دلیل ریشه یابی و حل کردن آن ها اهمیت ویژه ای دارد . برای داشتن دسترسی آسان به امکانات و خدمات مشاوره آنلاین می توان از مشاوره اینترنتی و با بر قراری جلسات مشاوره صوتی و مشاوره تصویری و … استفاده کرد  .. 

زمانی که افراد با مشکلی عادی رو به رو می شوند ، خانواده و دوستان می توانند گزینه مناسب برای صحبت کردن باشند 

زمانی که افراد با مشکلات خاص رو به رو شوند ، به یک کمک حرفه ای نیاز دارند که بتواند نتایج ماندگار را برای فرد فراهم کند

مواردی هستند که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود آن ها را تجربه کند و آنچه که مهم است چگونگی حل کردن آن ها می باشد

زمانی که افراد نسبت به حل این مسائل آگاهی لازم را نداشته باشند مشورت کردن با مشاور به صورت آنلاین بسیار موثر خواهد بود . 

زمینه های مشارکت؟

مشاوره تلفنی
مشاوره با واتس آپ
مشاوره با اسکایپ

زمینه های مشارکت؟

مشاوره فردی
مشاوره کسب و کار
مشاوره تحصیلی

خدمات مشاوره آنلاین :

مشاوره آنلاین در زمینه های بسیاری نظیر مشاوره فردی ، مشکلات فردی و ارتباطی و همچنین مشاوره شغلی آنلاین و مشاوره تحصیلی آنلاین و به عبارتی کلی تر برای داشتن خانواده سالم و…. فعالیت می کند .

مشاوره آنلاین در زمینه های بسیاری نظیر مشاوره فردی ، مشکلات فردی و ارتباطی و همچنین مشاوره شغلی آنلاین و مشاوره تحصیلی آنلاین و به عبارتی کلی تر برای داشتن خانواده سالم و…. فعالیت می کند .

هر فردی زمانی که با هرگونه مشکلات فردی رو به رو می شود و توانایی تصمیم گیری درست را ازدست می دهد بهترین راه حل مشورت کردن با یک روانشناس و متخصص آنلاین به صورت مشاوره آنلاین و یا دیگر موارد می باشد .

  چرا مشاوره آنلاین؟؟؟؟؟:

   

  در عصر حاضر با پیشرفت علم و تکنولوژی ، امکان مشاوره آنلاین فراهم گردیده است تا در صورتی که افراد توانایی مراجعه حضوری نداشته باشند بتوانند با مشاوره از طریق غیرحضوری  با مشاور آنلاین در ارتباط باشند و مشاور آنلاین می تواند بر اساس تخصص خود و در زمینه های مختلف شغلی و تحصیلی و روانشناسی و مشکلات اعتیاد ، اختلافات خانوادگی ، تعارض های زوجین ، روابط میان زن و شوهر ، تربیت فرزند ، روابط میان والد و فرزند ، مشکلات مربوط به نوجوانان ، مسائل و مشکلات جنسی ، به افراد به صورت تاثیر گذار کمک کند.

   

  مزایای مشاوره آنلاین چیست ؟

   

  پیشرفت دانش و تکنولوژی باعث رشد مداوم خدمات آنلاین شده است و ارائه خدمات تخصصی مشاوره غیر حضوری که توسط کارشناسان در بستر اینترنت و از طریق انواع برنامه های ارتباطی به صورت صوتی و یا تصویری انجام می شود ، می تواند سودمند واقع شود.

  همچنین افرادی که در خارج از کشور سکونت دارند برای ارتباط با روانشناسان ایرانی که از فرهنگ یکسانی برخوردارند می توانند به صورت آنلاین در ارتباط باشند.

   

  امن و مطمئن بودن :

  گاهی اوقات ممکن است افراد نسبت به این موضوع که شناخته نشوند ، حساس هستند و به همین دلیل با این روش می توانند به راحتی از امکانات کلینیک روانشناسی آنلاین استفاده کنند و از آنجاکه از اصول اساسی هر جلسه مشاوره راز داری و امن بودن آن می باشد ، در مشاوره آنلاین نیز به این اصل دقت می شود و به صورت کاملا محرمانه انجام می شود.

  سریع و در زمان مناسب بودن :

  گاهی اوقات ممکن است با شرایط بحرانی رو به رو شده و توانایی و قدرت کافی برای حل آن را نداشته باشید برای مثال زمانی که با فردی با مشکل مواجه می شوید و نمی دانید که چه عکس العملی باید نشان دهید و یا زمانی که آگاه می شوید نوجوان شما با همسالان نا مناسب در ارتباط است و یا بسیاری مسائل دیگر که نیازمند راهنمایی سریع می باشد مرکز مشاوره آنلاین بهترین انتخاب خواهد بود .

  دسترسی آسان:

  افراد بدون مراجعه حضوری می توانند از خدمات مشاوره بهره مند شوند و در صورتی که به دلیل دور بودن مسیر ها یا به دلیل دسترسی سخت به شهر و یا  شاغل بودن و مشغله شغلی و خانوادگی و فرزند کوچک و یا به دلیل داشتن مشکلات جسمانی نمی توانند به صورت حضوری به مرکز مشاوره مراجعه کنند می توانند از مشاوره و روانشناسی آنلاین بهره مند شوند .

  درمان اثر بخش:

  در مشاوره غیر حضوری نیز به صورت کامل استاندارد های مرتبط با شیوه های درمانی روانشناختی  رعایت می شود و درمانگر در ایجاد درمان اثر بخش و مناسب برای فرد در ارتباط با مسئله تلاش خواهد کرد .

  شناخت نقاط ضعف و قوت دقیق

  نیازهای سازمان بصورت دقیق و کارشناسی تشخیص داده شده و با طبقه بندی مشاغل و لیست های سازمانی و شرح وظایف و نیازهای نیروی انسانی اعم از دانش و مهارت ، ویژگی های فردی تامین می گردد.

  کمک به مدیریت سرمایه انسانی

  مدیران سازمانها قادر می باشند با روشهای علمی ، دقیق، سریع و کم هزینه با تدوین و تولید ویژگیها و خصوصیات لازم برای هرشغل مدیریت مناسب را در استخدام،  آموزش و هدایت منابع انسانی اعمال نمایند.


  مشاوره آنلاین و تاثیر آن در مشکلات خانوادگی چیست ؟

  زمانی که افراد با مشکلی عادی رو به رو می شوند ، خانواده و دوستان و به طور کلی نزدیکان می توانند گزینه مناسب برای صحبت کردن باشند . اما زمانی که افراد با مشکلات خاص رو به رو شوند ، به یک کمک حرفه ای نیاز دارند که بتواند بینش سازنده و نتایج ماندگار مورد نظر را برای فرد  فراهم کند . این روز ها افراد در زندگی خود با مسائل و چالش های فراوانی رو به رو می شوند برای مثال مسائل مربوط به مشکلات اعتیاد و درمان و حل مشکلات مربوطه ، مشکلات خانوادگی و حل اختلاف های خانوادگی ، مشکلات زوجین ، تربیت فرزند و مشکلات تحصیلی مربوط به فرزندان ، مسائل و مشکلات مربوط به نوجوانان ، مسائل شغلی و ….  همگی مواردی هستند که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود آن ها را تجربه کند و آنچه که مهم است چگونگی حل کردن آن ها می باشد زمانی که افراد نسبت به حل این مسائل آگاهی لازم را نداشته باشند تا بتوانند آن ها را به بهترین شکل حل کنند و وضعیت ایجاد شده را بهبود ببخشند مشورت کردن با مشاور به صورت آنلاین بسیار موثر خواهد بود . 


   مشاوران ما : 

  شما می‌توانید:

  مشاره های مجازی خود را ایجاد کنید و به برگزاری جلسات مشاوره، ارتباط با فراگیران و پرسش و پاسخ، طراحی فرم نظرسنجی، استخراج ارزیابی، امکان حضور غیاب و هر آنچه برای یک مشاوره مجازی نیاز دارید، بپردازید.

  رزومه مشاوران

  چیزی یافت نشد

  متاسفانه دوره ای یافت نشد.

    مشاوره اعتیاد آنلاین : 

   زمانی که در زمینه اعتیاد با مشکلاتی رو به رو می شوید و یا سوال هایی ذهنتان را درباره اعتیاد درگیر کرده است که می خواهید از آن ها آگاهی پیدا کنید مانند راه هایی برای پیشگیریی و درمان موفق ، مسائلی نظیر آگاهی از حد و حدود تاثیر , می توان به صورت آنلاین با بهترین کارشناسان و روانشناس مشورت کرد.

    


   [bookly-form category_id=”2″ service_id=”2″ staff_member_id=”1″]

   3000
   ارایه دهندگان
   432
   دسته بندی
   9834
   خدمات
   934
   خدمات گیرندگان