-آموزش فن بیان

آموزش فن بیان

share-desktop دوره آموزش فن بیان، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مهارت های فن بیان، صحیح صحبت کردن و مهارتهای ارتباطی را در خود پرورش دهید. در آموزشگاه فن بیان و کلاس آموزش فن بیان تکنیکهای اعتماد به نفس، رفع خجالت و کم حرفی، تکنیکهای کاربردی فن بیان، داشتن صدایی رسا و گیرا، مدیریت ترس از سخنرانی، روشهای تقویت حافظه، روانشناسی مخاطبین، الگوهای رفتاری و زبان بدن، روش ها و مهارت های برقراری ارتباط و روابط عمومی، ایجاد ارتباط موثر و خوب در جامعه، فنون اثرگذاری و جذابیت و.. را فرا می گیرید.

آموزش فن بیان

آموزش فن بیان و مهارتهای برقراری ارتباط

همانطور که می دانیم امروزه داشتن تخصص، دانش و مهارت برای موفقیت الزامیست ولی کافی نیست. و اگر بلد نباشیم ارتباط خوبی با دیگران برقرار نماییم و خواسته ها، ایده ها، خدمات و توانمندیهای خود را بخوبی بیان نماییم، نتایج دلخواه و مطلوبی را نخواهیم گرفت.

دوره آموزش فن بیان، سخنرانی و مهارتهای ارتباطی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مهارت های سخنرانی (Public Speaking and Presentation) و فن بیان (Speech) و صحیح صحبت کردن (Speaking Skills) را در خود پرورش دهید. بطور خلاصه در آموزشگاه فن بیان هنر خوب حرف زدن و حرف خوب زدن می آموزید.

در کلاس فن بیان ، تکنیکهای اعتماد به نفس و رفع خجالت و کم حرفی، تکنیکهای کاربردی فن بیان، داشتن صدایی رسا و گیرا، مدیریت ترس از سخنرانی، نحوه نوشتن متن سخنرانی، روشهای تقویت حافظه، روانشناسی مخاطبین، الگوهای رفتاری و زبان بدن (Body Language)، روش ها و مهارت های برقراری ارتباط و روابط عمومی، ایجاد ارتباط موثر و خوب در جامعه، آداب معاشرت حرفه ای، فنون کسب شخصیت کاریزماتیک یعنی جذابیت، اثرگذاری و الهام بخش بودن را در دوره آموزش فن بیان و سخنرانی و مهارتهای ارتباطی فرا می گیرید.

۸۵% عامل پیروزی افراد موفق، مهارتهای ارتباطی، نحوه صحبت کردن و هوش اجتماعی آنهاست. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما چه شغلی دارید، جزو مدیران، منشی ها و رییس دفترها، اساتید دانشگاهها و دانشجویان، مدرسان و مربیان موسسات آموزشی، فروشندگان، بازاریابان تلفنی و حضوری، راهنمای تور گردشگری، مسئول روابط عمومی هستید و یا هر شغل دیگری داشته باشید، بدون شک به فن بیان، قدرت سخنوری و سخنرانی و به طور کلی مهارت های خوب صحبت کردن و برقراری ارتباط نیاز دارید.

نظرات دیگران درباره آموزشگاه گردشگری و هتلداری پایا

در آموزشگاه فن بیان و سخنوری پایا می آموزید:

چطور جلوی مخاطبان با اعتماد به نفس، خوش بین و راحت باشید.

چگونه از همان ابتدای سخنرانی توجه مخاطبان را جلب کنید.

چگونه برای مشارکت دادن شنوندگان از زبان بدن، ابزار و تکنیک های صوتی و لحن صدا استفاده کنید.

چطور به صورت یکنواخت از نکته ای به نکته دیگر اشاره کنید.

چگونه از شوخ طبعی، داستان گویی و نقل قول سوالات دیگران، با مهارت استفاد کنید. و تردید مخاطبان را از بین ببرید.

چطور دیگران را با سخنرانی هایتان تحت تاثیر قرار بدهید.

چگونه یک سخنرانی را با اقتدار به پایان برسانید.

چگونه با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید و با مهارت ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت تان ضروری هستند تغییر بدهید.

چطور با ارائه سخنرانی های ترغیب کننده تجاری در کار و تجارت تان هرچه سریع تر پیشرفت کنید.

چطور با تسلط در فن بیان و سخنوری هرچه بیشتر مورد احترام و اعتماد دیگران قرار بگیرید.

روش بالا بردن اعتماد بنفس و تسلط ذهنی و از بین بردن ترس از صحبت کردن در میان جمع.

چگونه با آموزش راهكارها و روش های خوب حرف زدن و فن بیان «بلاغت» و هنر صحبت كردن و برقراری ارتباط كلامی با مردم، در سخنرانی‎ها و محاوره‏ های روزمره جزو بهترین ها باشید.

آموزشگاه فن بیان

افزایش اعتماد به نفس

رفع خجالت و کم حرفی

داشتن صدایی رسا و گیرا

مدیریت ترس از سخنرانی

نحوه نوشتن متن سخنرانی

روشهای تقویت حافظه

روانشناسی مخاطبین

الگوهای رفتاری و زبان بدن

ایجاد ارتباط موثر اجتماعی

آداب معاشرت حرفه ای

تکنیکهای کاربردی فن بیان

اثرگذاری و الهام بخش بودن

فنون کسب شخصیت کاریزماتیک و جذابیت

روش ها و مهارت های برقراری ارتباط و روابط عمومی

دوره آموزش فن بیان و مهارتهای ارتباطی

توانایی شما در فن بیان و صحبت کردن با مخاطبان برای موفقیت تان ضروری است. مهارت در فن بیان و خوب صحبت کردن می تواند احترام و توجه دیگران را به دنبال داشته باشد، به ارزش شما در جمع بیفزاید و توجه افرادی را که می توانند به شما کمک کنند و دریچه هایی به رویتان باز کنند جلب کند. آموزش فن بیان و سخنوری و کسب توانایی خوب صحبت کردن به دیگران ثابت می کند که شما با استعدادتر و با هوش تر از کسانی هستید که نمی توانند به خوبی شما صحبت کنند.

یکی از گرانبهاترین مهارت های شما توانایی خوب فکر کردن و بیان واضح منظورتان است. مهارت فن بیان و سخنوری بیش از هر مهارت دیگری به کسب منافع بیشتر و پیشرفت شما کمک می کند. برنامه ریزی، آمادگی و ارائه سخنرانی ها، شما را مجبور می کند تا از ذهنتان بیشتر استفاده کنید. در واقع تمرین های فن بیان و سخنوری شما را باهوش تر می کند.

با شرکت در کلاس فن بیان آموزشگاه فن بیان پایا، بهتر و ترغیب کننده‌تر صحبت خواهید کرد و خودتان را بیشتر دوست خواهید داشت. بنابراین در روابط تان با دیگران، خوش بین تر و خوش برخوردتر شده و در تمام کارهایی که انجام می‌دهید سالم‌تر و خوشحال‌تر خواهید بود.

شاید بهترین جنبه خوب صحبت کردن در میان جمع این باشد که مهارت فن بیان اکتسابی است. بیشتر افرادی که امروزه سخنوران لایقی هستند، در گذشته وقتی می خواستند با کسی تلفنی صحبت کنند دست پاچه می شدند. بسیاری از افرادی که جلوی مخاطبان با اعتماد به نفس حاضر می شوند و با فصاحت کلام صحبت می کنند، زمانی از این که جلوی جمع بایستند و صحبت کنند، وحشت داشتند. تمام افرادی که عملکرد خوبی دارند زمانی عملکرد ضعیفی داشته اند.